archiveFifi

ShowBiz

Fifi në lidhje me ish-burrin e Adrola Dushit?

Fifi është një nga personazhet më të përfolura të momentit në mediat rozë. Me hyrjen dhe me daljen e saj të papritur nga “Big Brother VIP” ajo shkaktoi shumë polemika dhe ende e tërheq vëmendjen me postimet e saj. Burime për ‘IconStyle’ bëjnë me dije që Fifi është në një...
ShowBiz

Fifi publikon këngën e krijuar në Big Brother(VIDEO)

Këngëtarja e njohur Filloreta Raci e ka publikuar këngën e re, tekstin e së cilës e shkroi gjatë kohës sa ishte pjesë e Big Brother VIP, shkruan Gazeta Express. Muzika dhe teksti është shkruar nga Fifi, teksa producent i këngës është Bruno. Kënga e re e Fifit titullohet “Diell”. https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZPNrzddOOzE&feature=emb_title&fbclid=IwAR0IRXWVnuG1hFUXf5JTlDzuG6K1z84hOT9Wre2EH4etvm3oAMPtu_bKNnY...
ShowBiz

Kështu pritet Fifi jashtë shtëpisë së Big Brother

Fifi sot është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP. Këngëtarja nga Kosova tha se ka marrë vendim të largohet pasi dëshiron të merret me veten dhe qëndrimi mbyllur në shtëpi nuk po i bën mirë. Jashtë shtëpisë e ka pritur miku i saj Ardit Cuni dhe Paloma, të dy...
ShowBiz

Sevdai Radogoshi – Qumili për Fifin: Vazhdo lojën, mos u dorëzo

Sevdai Radogoshi, humoristi shqiptar i njohur për një sërë rolesh, ka reaguar së fundmi në lidhje me rastin e këngëtares Filloreta Raçi-Fifi. Artisti i njohur ka bërë një postim në rrjete sociale nëpërmjet të cilit shpreh mbështetjen për artisten, e cila momentalisht ndodhet brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri,...
1 2 3
Page 1 of 3