archiveFero

ShowBiz

Fero “fluturon” nga gëzimi, bëhet me letra të jashtit

Fero ka udhëtuar drejtë Britanisë së Madhe. Ai po shoqërohet nga gruaja Arbenita dhe vajza Nina. Përmes një postimi në Instastory, Fero ka treguar se është bërë me letra të Mbretërisë së Bashkuar. Kjo leje qëndrimi erdhi pasi edhe modelja është e angazhuar me punë dhe sipas gjasave, udhëtimet atje...
ShowBiz

Sapo ndodhi: Njësia Speciale arreston Feron

Gazeta Sinjali ka raportuar sot ekskluzivisht për përleshjen mes reperit Fero dhe producentit Jetmir Agaj. Sipas burimeve në Polici, Feronit Shabani i njohur si Fero, bashkë me truprojën e tij, Bujar Ibishi, dyshohet se e kanë sulmuar producentin dhe menaxherin, Jetmir Agaj, në studion e tij në Dragodan të Prishtinës....
ShowBiz

Ky është mesazhi i Feros për të rinjët

Pak javë më parë, Prive ka qenë prezente në gjykimin e Feros. Përveç detajeve që mund t’i ndiqni në videon më poshtë e cila tregon se çka ndodhi brenda pallatit të drejtësisë, Fero jep edhe një mesazh. Pos tyre, artisti flet për familjen dhe vajzën e tij e cila erdhi...
ShowBiz

Çka po ndodh, ndahen Fero dhe Arbenita?

Çifti i njohur i estradës ka habitur fansat me veprimin e fundit Arbenita dhe Fero njihen si një ndër qiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata dhanë lajmin se ishin martuar tash e disa muaj, ndërsa pak ditë pasi lidhën kurorën çifti treguan se ishin në pritje të një...
ShowBiz

Lajmërohet Fero pas lajmit për shtatzëninë e Arbenitës

Babai i ardhshëm ka bërë një paraqitje së fundmi në rrjete sociale. Mbrëmjen e kaluar modelja e njohur Arbenita Ismajli tashmë edhe bashkëshortja e reperit të njohur Fero, dha një lajm mjaft emocionues, shkruan lajmi.net. Përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka konfirmuar pritjen e ëmbël, duke shkruar: “Jam...
ShowBiz

Pasi hyri dhëndër, Fero këmbëkryq midis ode në Zhegër te miqtë

Feronit Shabani, i njohur me nofkën Fero në industrinë muzikore, pas martesës me modelen Arbenita Ismajli, është pritur në një atmosferë të ngrohtë në Zhegër. Në një video të dërguar nga lexuesit e Gazetës Express, Fero shihet në mesin e disa personave, teksa përcjellet me tupana. Sipas lexuesit, festa është...
ShowBiz

Martohen Arbenita dhe Fero

Çifti i njohur i estradës, Arbenita dhe Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Kështu së paku ka lënë të kuptohet një fotografi e përbashkët e çiftit, e publikuar në rrjetet sociale. Ka qenë modelja e njohur Arbenita Ismajli, ajo e cila ka hedhur në InstaStory një imazh ku shfaqet krah...
ShowBiz

Krizë mes Arbenitës dhe Feros, dyshohet se janë ndarë

Çifti i shumëpërfolur i showbizit Arbenita dhe Fero duke se i kanë ndarë rrugët me njëri tjetrin, shkruan Gazeta Sinjali. Dyshimet për këtë erdhën pasi modelja dhe reperi i kanë larguar të gjitha fotot e përbashkëta që i kishin të publikuara në “Instagram”. Madje, asnjëri prej tyre nuk është duke...
1 2
Page 1 of 2