archiveFerat Shala

Lajme

Ferat Shala: Në sytë e mitrovicasve sonte po e shoh fitoren

Kandidati për deputet i PDK-së, Ferat Shala, përmes një postimi në faqen e tij në facebook, ka publikuar pamje madhështore nga takimi i strukturave të PDK'së në Mitrovicë, ku numër i konsiderueshëm i simpatizantëve i kanë dhnë përkrahje të pa kursyer në garën e tij për deputet, raporton Korrespodenti. “Në...
Lajme

Shala: PDK është votra e madhe e çlirimtarëve dhe shtetndërtuesve

Kandidati për deputet i PDK-së, Ferat Shala, përmes një postimi në faqen e tij në facebook, ka shkruar se Partia Demokratike e Kosovës është votra e madhe e çlirimtarëve dhe shtetndërtuesve, raporton Korrespodenti. “Me ndërgjegjen e pastër dhe ballëlartë para historisë PDK do ta udhëheq Kosovën me dashuri për Njeriun...
Lajme

Edhe pse nuk mundi të jetë në tubim, Ferat Shala merr mbështetje të madhe në Drenas

Me rekomandim të mjekut, kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Ferat Shala, vazhdon të zhvillojë fushatën elektorale në distancë për shkak të disa shqësimeve shëndetësore që kishte ditë më parë, raporton Korrespodenti. Ndërsa, agjendën e tij zhgedhore po e vazhdojnë me një përkushtim e moral të lartë mbështetës të...
Lajme

Shala tregon arsyet pse duhet votuar ai

Kandidati për deputet nga PDK, Ferat Shala, ka publikuar një video ku tregon arsyet pse duhet votuar aj që të jetë zëri juaj në kuvendin e Kosovës. Shala, tregon se çfarë veprimesh ka ndërmarr si ministër i MPH-së. "Si ministër i MPH, filloi implementimin e projekteve strukturore për trajtimin e...
Lajme

10 arsye për të votuar Ferat Shalën me numër 14

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ferat Shala ka renditur dhjetë arsye se pse qytetarët duhet ta votojnë atë në zgjedhjet e 14 shkurtit. Ai po ashtu ka thënë se vullneti dhe përvoja ime do të jenë çdo herë në shërbim të qytetarëve....
Lajme

Ferat Shala falënderon Ramiz Lladrovcin e Sejdi Hoxhën që po e vazhdojnë agjendën e tij zgjedhore

Kandidati për deputet nga radhët e PDK'së, Ferat Shala, vazhdon të zhvillojë fushatën elektorale në distancë për shkak të disa shqësimeve shëndetësore që kishte dy ditë më parë, raporton Korrespodenti. Ndërsa, agjendën e tij zhgedhore po e vazhdojnë me një përkushtim e moral të lartë kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci...
1 2 3 6
Page 1 of 6