archiveFatmir Spahiu

ShowBiz

Për sa ditë i hëngri 2 mijë byrekë Fatmir Spahiu

Lajmi i mirë është se aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu, ka nisur të ushtroj në palestër, madje me trajner. Fatmir Spahiu, i njohur si “Oki” tek “Kafeneja Jonë”, është dashamirës i madh i ushqimit, gjë e cila i ka kushtuar me mbipeshë, të cilen edhe po e lufton. Fatmiri,...
ShowBiz

Fatmir Spahiu prezanton shtëpinë e tij moderne

Shtëpia e "Okit" qenka moderne. Aktori shqiptar Fatmir Spahiu po i shijon në maksimum ditët me borë në oborrin e shtëpisë së tij. Duke qenë akiv në rrjete sociale, ai e bëri të ditur këtë nëpërmjet disa postimeve, ku shfaqet pranë bashkëshortes dhe djemve. E në një tjetër postim ai...
ShowBiz

E papritur: Aktori Fatmir Spahiu ftohet për në Hagë

Aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu, është ftuar për në Hagë, raporton Korrespodenti. Nuk bëhet fjalë për ndonjë aktakuzë, por për një festival të filmit që mban emrin "Eastern Neighbours Film Festival". Lajmine ka bërë të ditur vetë aktori Spahiu, i cili përmes një postimi në profilin e tij në...
1 2
Page 1 of 2