archiveEster Bylyku

ShowBiz

‘Glamour Zone’ emisioni i cili po thyen rekorde me shikueshmëri, por kush është prezantuesja që po e drejton?

Nuk ka shumë kohë që televizionit ‘Ora News’ i është shtuar edhe një emision i showbizit. Emisioni quhet ‘Glamour Zone’ dhe është shumë më ndryshe nga të tjerët, shkruan Albanienshow Nikoqirja e emisionit është prezantuesja sharmante Ester Bylyku, i gjithë emisioni zhvillohet në makinë të tipit limuzinë dhe duket që...