archiveEra Istrefi

ShowBiz

Era Istrefi ia ‘vë flakën’ Instagramit me fotot e fundit

Era Istrefi ka pozuar krah veturës luksoze. Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive për sa u përket projekteve muzikore. Në rrjete sociale po ashtu nuk është se ishte aktive dhe nga komentet vihej re se u kishte munguar fansave. Era ka pozuar...
ShowBiz

Era Istrefi vjen me foto provokuese nga aeroplani privat!

Ajo ka arritur që për një kohë të shkurtër të tejkalojë edhe kufijtë shqiptarë, duke u bërë pjesë e industrisë ndërkombëtare. Bëhet fjalë për këngëtaren Era Istrefi, e cila hyri në tregun shqiptar me një stil mjaft të veçantë, të mos parë deri më atëkohë. Ajo po ashtu qëndron afër...
ShowBiz

Era ua mbyll gojën atyre që e akuzuan për vjedhje të këngës

Era Istrefi ka publikuar një shkrim lidhur me akuzat për vjedhje. Era Istrefi muaj më parë solli bashkëpunim ‘Sayonara’ me Eldzhey përkundër faktit se kënga u pëlqye shumë një numër i personave filluan të akuzojnë dyshen për ‘vjedhje’ të këngës, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nga Prishtina ka dalë me një postim...
ShowBiz

Publikohet klipi +18 i Era Istrefit me reperin rus

Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus. Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon karrierën e saj muzikore jashtë vendit. Ajo ka bashkëpunuar me emra të njohur të ekranit e së fundmi me reperin rus Eldzhey, këngë kjo e cila u prit mirë fillimisht vetëm në versionin...
ShowBiz

Politico: Kjo është kosovarja që do ta pushtojë Evropën në 2019

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura në botë. Ylli me origjinë shqiptare performoi këngën zyrtare për Kupën e Botës të këtij viti “Live It Up”, së bashku me yjet amerikanë Nicky Jam dhe Will Smith. Mirëpo tashmë sipas medias prestigjioze ‘Politico.eu’, Era Istrefi është në mesin e...