archiveEnver Idrizi

ShowBiz

Qeqa Krelani zbulon se me cilin futbollist është në lidhje!

Të dielën në emisionin Kojshia Show, i cili shfaqet në RTK, mysafirë ishin kampioni botëror në karate, Enver Idrizi, si dhe gazetarja e njohur e sportit, Qeqa Krelani, raporton Korrespodenti. Gazetarja e sporitit, Qeqa Krelani ndër të tjera, ajo foli edhe për jetën e saj private. Një nga pytjet që...