archiveEnca Haxhia

ShowBiz

Encës i ‘shpërthen’ gjoksi në fotografinë e fundit

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar ekspozimin e gjoksit të saj. Në fotot e saj të fundit, Enca ka treguar se sa seksi është dhe është shfaqur në një makinë. Për ta tërhequr vërejtjen ajo i ka thënë fansave se “a keni pasur ndonjëherë Benz?”, duke aluduar në makinën Mercedes Benz,...
ShowBiz

Enca e tepron kësaj radhe, shikoni çfarë ka publikuar

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar duke postuar foto tepër të nxehta në rrjetet sociale Këngëtarja, e cila është në përgatitje të lansimit të një videoklipi se shpejti, ka postuar këto ditë disa foto që duket se i ka realizuar gjatë xhirimeve të këtij klipi....
ShowBiz

Me një fotografi të zjarrtë, Enca vjen me një paralajmërim

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor për fansat. Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku është shfaqur mjaft tërheqëse. E veshur me një kostum të ngushtë me dizajn...
ShowBiz

Enca shtrihet dhe çon këmbët pranë kullës “Eiffel”

Enca Haxhia ka provokuar keq nga Parisi. Enca Haxhia ka udhëtuar për pushime në Paris, nga ku nuk po i kursen fotografitë për fansat e saj, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo postoi një imazh, në të cilin erdhi tejet tërheqëse me këmbë të ngritura lart teksa pozoi pranë kullër “Eiffel”....
ShowBiz

Enca nuk i ndal provokimet, kësaj radhe e tepron

Enca Haxhia edhe pse merr kritika të panumërta nga publiku për imazhet që ndanë, ajo nuk ndalon së provokuari me format trupore. Këngëtarja ka publikuar një tjetër imazh në llogarinë e saj në Instagram ku këtë herë ka provokuar me gjoksin ‘shpërthyes’. Ndryshe, Enca muajin e kaluar kishte publikuar projektin...
ShowBiz

Qesharake: Enca: fytyra ime të vendoset tek flamuri kuq e zi

Një prej këngëtareve më të njohura dhe më të komentuara shqiptare është padyshim Enca Haxhia. Së fundmi, Enca ka vendosur që t’u përgjigjet pyetjeve që i kanë bërë disa fansa. Një prej tyre, e ka pyetur këngëtaren se cili është qëllimi që ajo ka për 10 vitet e ardhshme. “Sinqerisht,...
ShowBiz

Enca: Jam 100% bishë

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiu, ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet shumë tërheqëse. Por më interesante është mbishkrimi i postimit ku thotë “Sot bëra testin e ADN’së dhe doli se jam 100% bishë”. Artistja që ka mbi 2 milionë ndjekës në Instagram, ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive...
ShowBiz

Enca ka bërë testin e ADN’së, rezultatet befasuese

Enca vjen sërish me një status interesant. Enca Haxhia vazhdon të provokojë meshkujt me fotografitë e saja në rrjetet sociale. Kështu ka bërë edhe së fundmi, në të cilën foto erdhi tejet joshëse. Këngëtarja u fotografua vetëm me një këmishë nate në trup, ndërsa në plan të parë kishte vënë...
ShowBiz

Enca provokon me akullore

Njëra ndër emrat më të pëlqyer dhe të komentuar të mediave rozë është këngëtarja e njohur, Enca Haxhia. Ajo arrinë të marrë vëmendje me thuajse çdo vëmendje me çdo paraqitje që bënë. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga...
1 2 3
Page 2 of 3