archiveEnca Haxhia

ShowBiz

Enca tregon format në bikine të bardha

Këngëtarja Enca Haxhia ka filluar tashmë pushimet. Pas një vere me disa mbrëmje muzikore Enca ka filluar pushimet e saj derisa sot është parë duke u argëtuar në bikine. Ajo ka pasur të veshur bikine të bardha derisa ecën në mes të disa palmave. “Mund ta quani një moment, unë...
ShowBiz

Provokative në videoklip, Enca tregon preferencën e saj

Skenat provokative e shoqërojnë këngëtaren shqiptare në çdo videoklip, shkruan Indeksonline. Enca Haxhia duket se i ka në qejf këto gjëra pasi që pikërisht një këngë me skena të tilla është një nga të preferuarat e saj. Së fundi Enca ndau pjesë të këngës “Dua” në Instagram me ndjekësit e...
ShowBiz

A do ta besoni: “Enca Haxhia e virgjër dhe ende pa të dashur”!

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka publikuar disa fotografi të saj në rrjetet sociale. Haxhia ka bërë me dije se janë ditët e saj të fundit, si një 24 vjeçare. Ndërkohë që ka marrë pëlqime e komente të ndryshme si zakonisht, shkruan IndeksOnline. https://www.instagram.com/p/CCyrYo5nKes/ “Dhe ende e virgjër pa te...
ShowBiz

Foto e rrallë, Enca para se të bëhej e famshme

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të showbizit. Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj. Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar...
ShowBiz

Enca kërkon vëmendjen e fansave, diçka po feston

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është shfaqur sërish shumë provokuese në Instagram. Me ndjekësit në këtë rrjet social ka javë që ndan foto provokuese në bikini dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot. Enca e ka publikuar një imazh ku tregon format trupore nga prapa, derisa ka...
1 2 3
Page 1 of 3