archiveEmina Cunmulaj

ShowBiz

I shau burrin, Emina Cunmulaj i mbyll gojën komentuesit

Emina Cunmulaj është një nga modelet shqiptare më të famshme dhe njëkohësisht mjaft aktive në rrjetet sociale. Ditët e fundit ajo ka ndarë disa foto me bashkëshortin e saj Sam Nazarian të realizuara në një ceremonimartesore. “Ti e mirë shumë, por burrin çifut.”- i shkruan ndjekësi në komente, të cilit...
ShowBiz

Kështu vozitë traktorin Emina Cunmulaj

Ajo ka publikuar një storie ku shihet duke vozitur traktorin Modelja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Emina Cunmulaj është një nga emrat më të dashur, kjo falë thjeshtësisë dhe modestisë që ka. Edhe pse ka vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Emina nuk ngurron asnjëherë ta shpreh dashurinë...