archiveDonald Veshaj

ShowBiz

Donaldi i kërkon Yll Limanit që t’ia kthejë borxhin

Ai ka publikuar në Instastory një video ku i thotë këngëtarit se tashmë kënga e tij ka arritur shifrën e 8 milionë klikimeve. Bashkëpunimi i këngëtarit Ylli Limani me DJ PM dhe Dj Dagz është një nga këngët më të klikuara. Mbrëmjen e djeshme, aktori Donald Veshaj ndodhej në Prishtinë...
ShowBiz

Pajtohen Trixa dhe Donaldi, videot që i nxorrën zbuluar

Donaldi dhe Beatrix duket se janë sqaruar e janë rikthyer bashkë pas ndarjes që kaluan pas daljes nga "Big Brother VIP". Të paktën kështu po thuhet pas postimeve të fundit nga aktori dhe këngëtarja. Ka qenë fillimisht Donaldi i cili ka pozuar me një palë syze dielli me skelet të...
ShowBiz

Beatrix konfirmon ndarjen me Donaldin

Çifti Donald Veshaj e Beatrix Ramosaj kanë qenë më të komentuarit gjatë këtyre muajve të fundit në media rozë e rrjete sociale, por siç duket tani gjithçka ka marrë fund mes tyre. Këngëtarja kosovare e ka hequr nga lista e ndjekësve aktorin mëngjesin e sotëm, pasi mbrëmë ishte zhvilluar një...
ShowBiz

Donaldi befason me deklaratën për Borën

Donald Veshaj ka befasuar me deklaratën për moderatoren Bora Zemani. Teksa ka qenë duke biseduar me Meridianin, Donaldi ka bërë një deklaratë të fortë. “Për historinë që kam patur, kur kam marrë vesh historitë që ka patur kam thënë waw, nuk e di pse e pashë veten me atë”, tha...
1 2
Page 1 of 2