archivedhunim

Lajme

E tmerrshme në Gjilan: Dhunohet një 15 vjeçare, arrestohen 3 persona

Një 15-vjeçare dyshohet të jetë pëdhunuar mbrëmë në Komunën e Gjilanit. Sipas burimeve të IndeksOnline e njëjta ka njoftuar policinë, me ç’rast këta të fundit kanë marrë masa duke arrestuar tre personat e dyshuar. IndeksOnline ka provuar të kontaktonte edhe Prokurorinë e Gjilanit, mirëpo zyrtarët nuk u janë përgjigjur thirrjeve....
Lajme

Tha se u përdhunua nga 4 burra, Policia zbulon të vërtetën

Kishte bërë një kallëzim në polici se ishte rrëmbyer dhe përdhunuar nga katër burra, por hetimet, të cilat zgjatën pesë muaj, zbuluan se gruaja gënjente. Për pasojë ajo u arrestua. Ngjarja e pazakonte ndodhi në Malaga, në Spanjë, në rajonin e Andaluzisë. Policia arrestoi gruan e cila, siç raportohet nga...