archiveDardan Molliqaj

Lajme

Molliqaj i tha se ishte pjesë e SHIK’ut, vjen përgjigja e Glauk Konjufcës

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca i është përgjigjur, Dardan Molliqajt për pretendim e tij ku thotë se Konjufca ka qenë për një vit pjesë e Shërbimit Informativë të Kosovës (ShIK). “I pranoj pretendimet e Dardanit nëse ka fakte për këtë shpifje”, i është përgjigjur Konjufca, Molliqajt. Deputeti i Partisë...
Lajme

Bujar Cakolli akuzon Shpend Ahmetin dhe Dardan Molliqajn se grabiten 530 mijë euro të taksave të prishtinasve

Zv.ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Bujar Cakolli, përmes një postimi në profilin e tij në facebook ka akuzuar Shpend Ahmetin dhe Dardan Molliqajn se kanë grabitur me maskën e parajsës fiskale, 530.000 euro të taksave të prishtinasve. "Paramendoni, këta që deri dje mbanin ligjerata moralizuese, vjedhin edhe në...
Lajme

PSD sonte festoi, Molliqaj assesi t’i largojë inatet me Albin Kurtin

Partia Social Demokrate ka festuar sonte me bashkë partiakët me rastin e fundvitit. Deputeti i kësaj partie, Dardan Molliqaj, dikur sekretar i LVV-së, ka thënë se ndihet i lumtur që nuk shikoi Albin Kurtin në një emsion televiziv. Postim i plotë: Ndeja e PSD-se sonte ishte e mrekullueshme per shume...
1 5 6 7
Page 7 of 7