archiveDardan Molliqaj

Lajme

Haki Abazi flet sërish për konfliktin fizike me Dardan Molliqajn

Kandidati për deputet nga radhët e Vetëvendosjes, Haki Abazi, i ftuar në Pressing ka folur rreth incidentit që ndodhi me Dardan Molliqajn pas debatit gjatë kohës së fushatës për zgjedhjet e 6 tetorit. “Unë kam marrë përgjegjësinë për atë që ka ndodhur, por jo ta torturoj publikun. Jam tërhequr nga...
Lajme

Dardan Molliqaj e bën like takimin VV-LDK

Gjatë ditës së sotshme u takuan krerët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së për të folur për një koalicion të mundshëm qeverisës. Pas takimit, kryetari i LDK-së postoi një fotografi dhe shkroi se çka ndodhi në takim Postimin e Isa Mustafës e ka bërë like kundërshtari i tij politik nga radhët...
Lajme

“Asgjë s’ka përfunduar sa i përket rezultateve”

Dardan Molliqaj nga koalicioni AAK-PSD ka thënë se akoma s’ka përfunduar asgjë sa i përket rezultateve në zgjedhjet e 6 tetorit. Në një postim në Facebook, ai ka thënë se “asnjë rezultat nuk do të na lëkundë në përpjekjet tona për një Kosovë sovrane me demokraci, zhvillim dhe liri”. “Ju...
Lajme

Lajmërohet Dardan Molliqaj, ja kënd e akuzon pas publikimit të videos

Dardan Molliqaj i PSD-së ka akuzuar Vetëvendosjen për mashtrim, pas publikimit të pamjeve të rrahjes mes tij dhe anëtarit të VV-së, Haki Abazi. Pasi VV-ja e akuzoi Molliqajn për sulm ndaj Abazit, Molliqaj ka thënë se pamjet e nxjerrin VV-në mashtruese. “Shumë mirë që dolën videot. Tash ndalen të gjitha...
Lajme

Çfarë kishte thënë Dardan Molliqaj për rrahjen me Haki Abazin?

Sot ëshë publikuar videon ekskluzive të rrahjes mes kandidatëve për deputetë, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e cila ndodhi rreth tri javë më parë në Fushë Kosovë, të cilën e ka siguruar Gazeta Sinjali, përcjell Korrespodenti. Mirëpo, më datë 11 shtator kur kishte ndodhur rrahja, Dardan Molliqaj, përmes një statusi...
Lajme

Pamjet e rrahjes ndërmjet Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Gazeta Sinjali ka siguruar nga vendi i ngjarjes, videon ekskluzive të rrahjes mes kandidatëve për deputetë, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e cila ndodhi rreth tri javë më parë në Fushë Kosovë. Përfaqësuesit e PSD-së dhe VV-së ishin përfshirë në përleshje fizike, pas një debati televiziv i cili ishte i...
1 2 3 4 5 7
Page 3 of 7