archiveCrvena Zvezda

Sporti

Shtetrrethim apo ndeshje e UEFA Champions League, kjo ndodh në Serbi

Masat e sigurisë në ndeshjen Crvena Zvezda – Liverpool kanë qenë maksimale, raporton Insporti.com. Stadiumi Rajko Mitic në Beograd ka qenë i rrethuar nga forca të shumta të policisë. Brenda tunelit të stadiumit shihen numër i madh i policëve. Tifozët serb shumë shpesh kanë shkakutar skandale andaj masat e sigurisë...
Sporti

Liverpooli pa Shaqirin thyen rekord të zi historik në Beograd

Crvena Zvezda e ka shokuar Liverpoolin midis Beogradit, duke e mposhtur 2-0 në ndeshjen e katër në Champions League të vlefshme për Grupin C. Vendasit e nisën furishëm ndeshjen duke shënuar dy gola brenda 29 minutave. Milan Pavkov realizoi në minutat 22’ dhe 29’ për rezultatin 2-0, që doli të...
Sporti

Futbollisti serb: Shaqiri nuk vlen si njeri, ai nuk e di se prej nga vjen!

Liverpooli do të takohet me Crvena Zvezdën të mërkurën (nesër) në kuadër të Ligës së Kampionëve. Futbollisti nga Serbia i cili luan për Zvezdën dhe Australinë, Milosh Degenek që ka bërë deklarata fyese ndaj Shaqirit. “Nëse dëshiron të provokojë, le të provokojë dhe të dëshmojë se çfarë njeriu është dhe...