archiveConor McGregor

Sporti

Ndodh sërish ‘belaja’ mes McGregor dhe Khabib

Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov u përfshin në një sherr virtual duke këmbyer replika mes njëri tjetrit. “Lufta” filloi kur McGregor u përplas me presidentin e UFC, Dana White për komentet e tij të fundit në lidhje me dy luftëtarët. White tha për The Boston Globese tashmë Khabib është kampioni,...
Sporti

I çmenduri McGregor befason botën me vendim që ka marrë

Mëngjesin e së martës, Conor McGregor ka shokuar fansat në të gjithë botën duke lajmëruar dorëheqjen nga UFC. Ai po planifikonte 3 ndeshje me kundërshtarë kalibri si revanshi ndaj Khabib Nurmagomedov, trtiologjia me Nate Diaz dhe kundër kaubojsit Donald Cerrone. Asnjë nga këto takime nuk do të ndodhë, pasi 30-vjeçari...
Sporti

McGregor ka frikë të duelojë sërish me Khabibin

Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov nuk është në planet e sportistit irlandez. I këtij mendimi është Ali Abdelaziz, menaxheri kampionit rus në artet marciale mikse. Ai tha se McGregor nuk ka bërë ende asnjë kërkesë zyrtare për të zhvilluar revanshin me rusin. “Conor McGregor nuk na e ka kërkuar asnjëherë...
Sporti

Khabib – McGregor, a po realizohet ripërballja e madhe?

Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov, do ta mësojnë fatin e tyre në dhjetor. Komisioni i Sportit në Nevada, do të vendos për të ardhmen e Conor McGregorit dhe Khabib Nurmagomedovit, pas përleshjes skandaloze jashtë kafazit në tetor. Boksieri rus kishte arritur ta mposht atë irlandez në luftën e arteve marciale...
Sporti

Zbulohet kundërshtari i radhës për McGregor

Donald Cerrone ka pohuar se është duke pritur për Conor McGregor që të përballet me të. Cerrone njoftoi fundjavën e kaluar se ai do t’i rikthehet garave për peshat e lehta pas fitores ndaj Mike Perryt. Dhe tani ai ka postuar një foto të tij dhe të irlandezit në Instagram...
1 2 3
Page 1 of 3