archiveBujar Cakolli

Lajme

Nisin pakënaqësitë brenda PDK’së

Pas rezultatit të zgjedhjeve të 14 shkurtit të Partisë Demokratike të Kosovës e cila pësoi edhe një rënie më të madhe se sa në zgjedhjet e vitit 2019, kanë filluar pakënaqësitë e para brenda kësaj partie. Nënkryetari i degës së PDK-së në Prishtinë, Bujar Cakolli ka thënë se pretendimet për...
Lajme

Cakolli: Qytetarët e kanë përjetuar në kurrizin e vet keqqeverisjen e Vetëvendosjes, më 14 shkurt do t’i vijë fundi këtij modeli të qeverisjes

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Bujar Cakolli, përmes një postimi në facebook, ka thënë se qytetarët e kanë përjetuar në kurrizin e vet keqqeverisjen e Vetëvendosjes, dhe se më 14 shkurt do t’i vijë fundi këtij modeli të qeverisjes. Postimi i plotë i Cakollit në facebook: Kush më...
1 2 3
Page 1 of 3