archiveBora Zemani

ShowBiz

Bora Zemani këtë e bëri për inat të të gjithëve

Bora Zemani sërish është vënë në qendër të vëmendjes, e këtë radhë për prezantimin e “Dancing With The Stars Albania”. Mbrëmjen e 8 tetorit, në ekranin e Top Channel ka nisur “Dancing With the Stars” me moderatore Bora Zemanin. Spektakli është hapur me një kërcim nga Bora Zemani dhe trupa...
ShowBiz

Bora Zemani zbulon rrogën e saj të parë në Top Channel

Bora Zemani këtë mbrëmje në “Më lër të flas” me vëllezërit Veshaj, Bora tregoi se për atë për atë periudhë merrte një pagë të mirë teksa tregoi edhe shifrën prej 700 mijë lekësh të vjetra. Bora tha se televizionin e ka dashur që në fillimet e saj dhe shpreson se...
ShowBiz

Donaldi befason me deklaratën për Borën

Donald Veshaj ka befasuar me deklaratën për moderatoren Bora Zemani. Teksa ka qenë duke biseduar me Meridianin, Donaldi ka bërë një deklaratë të fortë. “Për historinë që kam patur, kur kam marrë vesh historitë që ka patur kam thënë waw, nuk e di pse e pashë veten me atë”, tha...
1 2
Page 1 of 2