archiveBig Brother Vip Albania

ShowBiz

Krijohet çifti tjetër në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’?

Duket se tashmë përveq Donaldit me Beatrixin dhe Sara me Pajtimin, brenda shtëpisë po krijohet edhe një tjetër çiftë. E si duket tashmë sytë do ti drejtojmë ka Einxhel dhe Dagzi, shkruan lajmi.net. Dy banorët kohëve të fundit janë afruar shumë me njëri tjetrin. Këtë e kanë vërejtur edhe banorët...