archiveBesim Dina

Lajme

Enver Hasani: Politika është profesion, nuk duhet të matet me shkollimin

Ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani ka thënë se çështja e Kosovës është çështje e sigurisë, andaj duhet që disa parametra të ndiqen vazhdimisht. Në emisionin Oxygen në Klan Kosova, Hasani tha se orientimi euroatlantik ka obligime ndërsa politika është profesion. “Çështja e Kosovës është çështje e sigurisë,...
ShowBiz

“T’fala Parisit” nga Labinot Tahiri live në emision

Labinot Tahiri, ka qenë i ftuar në emisionin shumë të shikuar “Oxygen Show” tek moderatori Besim Dina. Deputeti i Kuvendit të Kosovës e ka kënduar live këngën “”T’fala Parisit”, shkruan AlbanienShow Kënga është pritur shumë mirë nga publiku i cili e ka duartrokitur pa ndalur. Dëgjojeni më poshtë këngën./AlbanienShow...
ShowBiz

Besim Dina në lidhje, shihet në publik me të dashurën

Duket se prezantuesi dhe humoristi i njohur, Besim Dina, ka gjetur fatin e jetës. Ai është ndër personazhet televizive më të njohura në Kosovë, e jo rrallë herë bën shaka me faktin se ai nuk po mund të gjejë gruan që do ta shoqërojë gjatë jetës, duke marrë parasysh moshën....
1 2
Page 1 of 2