archiveBehgjet Pacolli

Lajme

Pacolli flet nga rezidenca e tij: Më mungonte atdheu

Kryetari i Aleancës Kosova e Re dhe deputeti i Kuvendit të Kosovëd, Behgjet Pacolli, ka njoftuar në një status në Facebook, se sapo ka arritur në shtëpinë e tij në Hajvali. “Sapo arrita në shtëpinë time. Sa më mungonte atdheu. ” Ardhja e Pacollit nga Zvicra në Kosovë u shoqërua...
Lajme

Behgjet Pacolli ateron në aeroportin “Adem Jashari”

Ish-presidenti i Kosovës dhe njëkohësisht kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka ateruar në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”. Pacolli do të kontrollohet nga ekipe mjekësore e policore, e sipas këshilltarit të tij, Naim Murselit, Pacolli menjëherë pas kontrolleve mjekësore do të shkojë në rezidencën e tij...
Lajme

Policia ka dalë për të pritur Pacollin në Aeroportin e Prishtinës

Policia e Kosovës është duke e pritur deputetin Behgjet Pacolli në hyrje të Aeroportit të Prishtinës, raporton T7. Ministria e Infrstrukturës i ka konfirmuar Expressit se Pacollit ka pasur të aterojë në orën 17:30. Ai ka fluturuar nga Aeroporti i Tiranës. Kthimi i Pacollit në Kosovë është kthyer në një...
Fun

Nisin talljet në rrjetet sociale

Ka nisur tallja në rrjetet sociale me liderin e Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacollit, raporton Gazeta Blic. E gjithë kjo ka ndodhur pasi ende nuk dihet asgjë nëse i pari i AKR-së, gjendet në Shqipëri apo ka hyrë në Kosovë, sidomos pas dyshimeve të ngritura nga ana e Sfeçlës,...
1 4 5 6 7 8 12
Page 6 of 12