archiveBehgjet Pacolli

Lajme

A do të jetë AKR’ja pjesë e Qeverisë Kurti?

Sot gjatë ditës në media u raportua se AKR e Behgjet Pacollit do të bëhet pjesë e Qeverisë Kurti. Në bazë të kësaj marrëveshje të raportuar, AKR do të kishte tri pozita të zëvendësministrave, teksa e njëjta do të hynte në fuqi pas miratimit të buxhetit, shkruan lajmi.net. Mirëpo, informacione...
ShowBiz

Fjolla Morina tallet me Behxhet Pacollin me fjalë të pista

Fjolla Morina, këngëtarja e njohur për postime pa pikë ndrojtje, ka postuar në fotografi me të cilën ka ironizuar ish- ministrin e jashtëm, Behxhet Pacollin. Në profilin e saj në Instagram, në InsaStory ka postuar fotografinë e Behxhet Pacollit, e cila u bë montazhë me një mbishkrim qesharak. “Mirë e...
Lajme

AKR’ja uron VV’në dhe LDK’në për arritjen e marrëveshjes

Kryetari i Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AKR), Behgjet Pacolli, ka uruar VV-në dhe LDK-në për arritjen e marrëveshjes për krijimin e qeverisë, shkruan GazetaBlic. Ai tha se Kosovën e presin shumë sfida. Ky është shkrimi i plotë i Pacollit: Pergëzoi VV dhe LDK për punën e tyre të palodhur...
Lajme

Behgjet Pacolli tregon sa miliard euro ka pasuri

Zëvendës kryeministri dhe ministri i Jashtëm në largim i Kosovës Behgjet Pacolli, ishte këtë mbrëmje në “Opinion” në Tv Klan. Gjatë intervistës, gazetari Blendi Fevziu i bëri një pyetje pikante, lidhur me jetën e tij personale, dhe konkretisht për pasurinë por dhe raportin e parave me politikën. Ai u shpreh...
1 2 3 4 5 6 9
Page 4 of 9