archivebajrush xhemaili

Lajme

Ky deputet i PDK-së njofton se është infektuar me koronavirus

Deputeti i PDK’së, Bajrush Xhemaili ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Xhemaili ka thënë se pas shfaqjes së disa simptomave është testuar dhe ka rezultuar pozitiv. “Pas shfaqjes së disa simptomave, ditëve të fundit, dje vendosa që të testohem për Covid19. Sot në mëngjes mora lajmin se kam...