archiveAsllan Bajrami

Lajme

Gazetari Asllan Bajrami i bashkohet PDK’së

Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka prezantuar aderimin më të ri në këtë parti, raporton GazetaBlic. Në një postim në Facebook, Hoxhaj ka thënë se Asllan Bajrami, gazetar, është anëtari më i pari i PDK-së. “Asllan Bajrami është gazetar shumëvjeçar, korrespondent nga Tirana, zërin dhe raportet...