archiveArta Nitaj

ShowBiz

Arta Nitaj shfaqet mahnitëse me bikini nga pushimet

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, sigurohet të marrë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale. Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, teksa si zakonisht po shijon pushimet në një vend luksoz. Zeshkania ka mahnitur me pozat e reja me bikini, ku ka...
ShowBiz

S’ka gjumë sonte, Arta Nitaj na tregon të pasmet e mëdha

Arta Nitaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare dhe po ashtu mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram, bukuroshja nga Peja numëron mbi 300 mijë ndjekës, e ku nuk mungojnë as pozat provokuese në të cilat ajo shfaqet përherë plot sharm....
ShowBizSporti

Ylli i Barcelonës ia bën follow Arta Nitajt

Aktorja Arta Nitaj duket se i ka rënë sy edhe sulmuesit të Barcelonës. Bëhet fjalë për futbollistin e famshëm holandez, Memphis Depay, i cili ka filluar ta ndjekë Nitajn në Instagram, ku ajo numëron rreth 310 mijë ndjekës. Ky i fundit është i njohur për karrierën e tij të suksesshme...
ShowBiz

Ja si e quan Adriana Matoshi, Arta Nitajn

Arta Nitaj ka postuar edhe sonte një foto të nxehtë në rrjetet sociale. Bukuroshja kosovare, ju kthye gjatë kësaj jave përsëri Dubait, qytetin e mëkateve të lindjes që ajo nuk e kishte vizituar gjatë verës. Ajo është kthyer dhe pothuajse çdo natë poston fotografi të nxehta në rrjetet sociale. Sonte...
ShowBiz

Arta Nitaj nuk ju lë ta harroni, pozon pa sytjena

Ish-aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj, vazhdon të marrë vëmendjen me pozat e saj. Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku përsëri u bë kryqendra e mediave rozë, shkruan GazetaBlic. Arta shfaqet pa sytjena, dhe pa dyshim kjo tërheqi vëmendjen e ndjekësve. Kujtojmë se,...
ShowBiz

Çfarë po ndodh me fytyrën e Arta Nitaj?

Arta Nitaj është një nga fytyrat publike më të komentuara në showbizin shqiptar. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Arta gjithmonë shfaqet e kuruar deri në çdo detaj, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, ajo ka dëshpëruar me pamjen teksa shihet ndryshimi i saj drastik brenda shumë pak kohe. Kujtojmë se, Arta...
ShowBiz

Provokon Arta Nitaj në Instagram, ja çfarë ka postuar

Ish moderatorja e sportit, Arta Nitaj është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Me poza të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë tërheqë vëmendje të madhe. Duke qenë shpeshherë provokuese në forma të ndryshme, Arta merr vëmendje të madhe. Në fotografinë e fundit, Arta shihet që ka...
ShowBiz

Arta Nitaj tregon se sa fiton nga postimet në Instagram

Aktorja Arta Nitaj ka qenë e ftuar mbrëmë në një emision televiziv, ku ka folur për shumë tema. Nitaj ka treguar edhe për jetën në Dubai, derisa edhe ka folur për fitimet që ka nga postimet në Instagram. Ajo s’ka pranuar të jap shifër se sa para merr për postime...
1 2 3 4
Page 1 of 4