archiveArta Elezaj

ShowBiz

Arta Elezaj “çmend” ndjekësit me foto joshëse

Arta Elezaj thekson linjat trupore me veshjen e ngushtë. Aktorja, Arta Elezaj vazhdon të provokojë me paraqitje ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku së fundmi ka theksuar linjat trupore me veshjen e ngushtë. Gjatë ditës së djeshme ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare në “Instagram”,...
ShowBiz

Arta Elezaj super e ‘nxehtë’ në pozat e fundit nga palestra

Ish-aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Elezaj, bëhet shumë shpejt pjesë e medieve rozë për shkak të linjave trupore. Elezaj është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria, shkruan GazetaBlic.Së fundmi, ajo ka sjell disa story në Instagram ku shihet duke ushtruar...
ShowBiz

Arta Elezaj “përvëluese”, shfaqet para pasqyrës

Arta Elezaj është një prej femrave më të përfolura në showbizz-in vendor. Aktorja dhe modelja e njohur jo rrallë herë sjell imazhe në rrjetet sociale të cilat tërheqin gjithmonë vëmendje. Edhe në një fotografi të fundit që ka ndarë me adhuruesit në Instagram, Arta dukej tejet tërheqëse, teksa beli i...
ShowBiz

Arta Elezaj vjen me një vallëzim atraktiv për fansat e saj (VIDEO)

Ajo është shumë e admiruar nga publiku dhe përgjatë një kohe të shkurtër ka arritur të bëhet një nga personazhet më të pëlqyera shqiptare. Fjala është për modelen dhe aktoren, Arta Elezaj, e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përfshirë këtu Instagram e rrjete të tjera sociale. Në...
ShowBiz

Arta provokon nga Brezovica

Arta Elezaj po e shijon weekendin në Brezovicë. Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Elezaj, ka filluar të jetë shumë e komentuar në mediat rozë. Roli i saj në një nga serialet e njohura bëri që ajo të njihet dhe tani me imazhet të cilat po i publikon po merr gjithmonë...
ShowBiz

Me xhaketën e zbërthyer, Arta Elezaj shfaqet provokuese

Bukuroshja e njohur, Arta Elezaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme, Elezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi të reja. Ajo ka pozuar ‘topless’, e veshur vetëm me një xhaketë të zezë lëkure...
ShowBiz

Cili është raporti mes Arta Nitaj dhe Arta Elezaj?!

Arta Elezaj u bë pjesë e showbizit me pjesëmarrjen e saj në serialin “O sa mirë”. Pjesë e kastit ishin edhe dy emra të tjerë të njohur Adriana Matoshi dhe Arta Nitaj. Raporti mes Arta-ve, është përfolur disa herë për rivalitet. E kjo tregohet edhe me faktin se nuk ndiqen...
ShowBiz

Arta vazhdon ta fshehë të dashurin, por jo edhe …

U bë e njohur nga seriali ‘O sa mire’, por tashmë Arta duekt se e ka harruar atë kohë. E njëjta është shndërruar në të famshmen e Instagramit, madje duke mos hezituar për asnjë moment të publikojë fotografi fantastike nga vendet që po viziton. Një të tillë e publikoi edhe...
1 2 3
Page 1 of 3