archiveArmend Zemaj

Lajme

Ministria e Shëndetesisë mban konferencë për media në ora 22:00, a do të rikthehen masat kundër COVID-19?

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj bashkë me drejtorin e IKSHPK-së, Drejtorin e Policisë së Kosovës dhe drejtuesit e Inspektoratit Shëndetësorë dhe atij Sanitar (AUVK) do të mbajnë konferencë për media. Kjo konferencë është paralajmëruar të zhvillohet në ora 22:00. Duhet përkujtuar që numri i të infektuarve vetëm sonte ishte 40,...
Lajme

Zemaj bën thirrje për kujdes: Pandemia në Kosovë ende s’ka përfunduar

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka vizituar sot Komunën e Vushtrrisë si dhe Shtabin emergjent komunal për menaxhimin e pandemisë Covid-19. Në një prononcim para gazetarëve, Zemaj iu ka bërë thirrje qytetarëve që të jenë të kujdesshëm dhe t’i respektojnë rekomandimet e IKSHPK-së, pasi sipas tij, pandemia në Kosovë ende...
Lajme

Ky është deputeti që për gjashtë muaj “nuk i zbriti aeroplanit”

Nuk hynë në radhët e deputetëve më të zëshëm të Kuvendit.Por duket se nuk ka konkurrencë kur bie fjala për udhëtime jashtë vendit, ai madje për gjashtë muaj ‘nuk i zbriti aeroplanit”.Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj është deputeti që ka udhëtuar më së shumti gjatë këtij viti....
1 15 16 17
Page 17 of 17