archiveAriana Musliu Shoshi

Lajme

Deputetja ngre alarmin: Në Mitrovicën e Veriut, Institucionet shëndetësore të Kosovës nuk po e ushtrojnë kontrollin e tyre

Deputetja Ariana Musliu-Shoshi ka thënë se Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk janë në dijeni për numrin e saktë të të infektuarve me Covid-19 në Mitrovicën e Veriut. Njoftimet e djeshme tregojnë funksionimin paralel dhe ndërhyrjen e Serbisë në sistemin shëndetësor në Kosovë. Komunat në atë...
Lajme

Këto janë gratë e PDK’së që bëhen deputete

Eliza Hoxha, Ariana Musliu-Shoshi, Evgjeni Thaçi-Dragusha, Ganimete Musliu, Blerta Deliu, Besa Ismaili, Filloretë Zejnullahu dhe Valdete Idrizi do të jenë deputete të PDK’së në Legjislaturën e VII. Këngëtarja Eliza Hoxha ka arritur sukses dhe është bërë deputete. S’e ka pasur fatin e kolegeve të saj nëpër parti tjera që kanë...
ShowBiz

Gazetarja Alketa Gashi-Fazliu, mbështet fuqishëm kandidaten e PDK’së, Ariana Musliu-Shoshi

Gazetarja e RTK'së, Alketa Gashi-Fazliu, përmes një story në profilin e saj në instagram, ka treguar se mbështetë kandidaten për deputete të Kuvendit të Kosovës nga radhë e PDK'së, Ariana Musliu-Shoshi, raporton Korrespodenti. Deri më tani, është treguar se kandidatja Musliu-Shoshi gëzon një mbështetje të madhe nga rinia si nga...
1 2
Page 1 of 2