archiveArian Agushi

ShowBiz

Gold AG publikon këngën e re “Merhaba”

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Merhaba” titullohet kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop. Muzika dhe teksti janë realizuar nga Kreshnik Aviu, i cili është edhe autor i shumë prej këngëve më të fundit të...
ShowBiz

Gold AG për Halil Kastratin: S’e kam veç shok, e kam vëlla

Reperi i njohur Gold AG ka paralajmëruar se më 27 nëntor do të publikojë bashkëpunimin e tij më të ri me Shkelzen Jetishin. Bëhet fjalë për një këngë të re të titulluar “Gjakova”, e cila i dedikohet qytetit të Gjakovës. https://www.instagram.com/p/BqiiHcYA6K8/ Ndërkohë, reperi nga Presheva vazhdon të jetë aktiv dhe...