archiveAlbena Reshita

Lajme

Ish-ministrja Albena Reshitaj, emërohet nënkryetare e AAK’së

Ish-ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapsinor dhe ish-nënkryetarja e Aleancës Kosova e Re sot zyrtarisht ka aderuar në AAK-në e Ramush Haradinajt. Ajo në një konferencë për media ka thënë se ndihet e nderuar që po i bashkohet kësaj partie, ndërsa ka shtuar se beson në vizionin politik të Haradinajt,...