archiveAksident

Lajme

Tre persona të lënduar nga aksidenti në rrugën Gjilan-Prishtinë

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën magjistrale Gjilan – Prishtinë, në hyrje të fshatit Parallovë, raporton Gazeta Sinjali. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, i cili tha se në këtë aksident...
Lajme

Tre të lënduar në një aksident në Podujevë

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Gllamnik të Podujevës. Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor. Kështu tha për Klankosova.tv Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Prishtinës. “Sot rreth orës 16:00, në fshatin Gllamnik, ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku...
Lajme

Aksident në lagjen “Dardania” në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në lagjen “Dardania” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali. Në disa pamje të dërguara nga një sinjalizues i Gazetës Sinjali shihet se aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave dhe se policia ka dalë në vendin e ngjarjes. Sipas sinjalizuesit aksidenti ka...
Lajme

Tre të lënduar në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes një veture dhe kamionit në magjistralen Prishtinës – Podujevë, konkretisht në fshatin Besi. Rastin e ka konfirmuar për Klankosova.tv Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Prishtinës. Ahmeti tha se personat e lënduar për trajtim mjekësor....
Lajme

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Podujevë

Një aksident mes një veture dhe një kamioni ka ndodhur në magjistralen Prishtinës – Podujevë, konkretisht në fshatin Besi. Sipas informacioneve që ka Klan Kosova nga vendi i ngjarjes tre persona janë lënduar por nuk kanë pësuar lëndime të rënda. Klankosova.tv ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në...
Lajme

Aksident trafiku në Prishtinë, ka persona të lënduar

Një aksident trafiku ka sot rreth orës 13:00 në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali. ndodhur Aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave, ku si pasojë dy persona kanë pësuar lëndime trupore të cilët janë dërguar për tretman mjekësor. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësja...
Lajme

Aksident mes katër veturash në Pejë, Policia jep detaje

Një aksident mes katër veturash ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Prishtinë-Pejë, përkatësisht në fshatin Koreticë. Zëdhënësi i Policisë Bajram Krasniqi ka thënë për Gazetën Online Reporteri.net se deri tani asnjë person nuk ka kërkuar ndihmë mjekësore. “Rreth orës 18:00, policia është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur...
Lajme

Aksident trafiku në Suharekë, ka të lënduar

Një person ka marrë lëndime trupore si pasojë e një aksdienti trafiku sot në rrugën Suharekë-Shtime. Siç konfirmon policia për Gazetën Express, personi i lënduar është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa në aksident është përfshirë një kamion dhe një automjet pickup. Policia është duke u marrë me rastin. Akoma nuk...
Lajme

Aksident në Vushtrri, e pëson një këmbësor

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në Vushtrri, me ç’rast një veturë dyshohet se e ka goditur një këmbësor. Siç shihet në disa pamje të publikuara në media, në vendin e ngjarjes ka arritur edhe autoambulanca. Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë rajonale në Mitrovicë, por të njëjtit kanë deklaruar...
Lajme

Ky është 41-vjeçari që u godit për vdekje nga vetura në Pejë

Agim Elezaj është 41-vjeçari i cili u godit për vdekje nga një veturë mbrëmë në Jabllanicë të vogël të Pejës, shkruan Gazeta Sinjali. Lajmin për Gazetën Sinjali gjatë ditës së sotme e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë Rajonale të Pejës, Driton Rugova. “Mbrëmë rreth orës 20:25 policia është informuar për...
1 2 3 23
Page 1 of 23