archiveAksident

Lajme

Aksident i rëndë në hyrje të autostradës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 23:00 në hyrje të autostradës “Ibrahim Rugova” nga rruga Podujevë-Prishtinë. Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO.com fotografi që tregojnë për aksidentin. Qytetari ka treguar se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e Policisë dhe po merren me...
Lajme

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në natën e së martës, në rrugën magjistrale Prishtinë-Podujevë. Dëshmitarët kanë bërë të ditur për Gazetën Express se ngjarja ka ndodhur afër fshatit Lupç, në Komunën e Podujevës. Nuk dihet tani për tani asgjë rreth pasojave të këtij aksidenti, i cili ka bllokuar...
Lajme

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Një aksident trafiku ka ndodhur orë më parë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, njofton Gazeta Blic. Lexues të ‘Gazeta Blic’, kanë dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes. Aksidenti ka ndodhur mes një veture e tipit ‘Golf’, dhe një kamioni. Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet se sa persona janë lënduar. Si...
Lajme

Aksident i rëndë në magjistralen Pejë-Deçan

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Pejë-Deçan. Siç shihet në këto foto, dy vetura janë aksidentuar rëndë. Derisa, nuk dihet për gjendjen shëndetësore e të aksidentuarve. Shikoni më poshtë pamjet nga aksidenti....
Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa çastesh në rrugën Gjilan-Prishtinë. Dëshmitarët kanë dërguar pamje nga aksidenti, ku shihet vetura e rrotulluar në rrugë. Nuk dihet nëse ka të lënduar apo për pasoja tjera në trafik. Siç shihet në këtë imazh, vetura e rrotulluar ka bllokuar njërin kah të rrugës....
1 2 3 14
Page 1 of 14