archiveAdnan Januzaj

Sporti

Adnan Januzaj shënon një supergol për Sociedadin

Adnan Januzaj ka shënuar sonte gol për t’i dhënë epërsi Real Sociedadit. Anësori ka realizuar në minutën e 26-të për 1:0 ndaj Levantes, transmeton Klan Kosova. Tash ndeshja është pak para fundit dhe rezultati është 1:1. Ky është goli i Januzajt: https://youtu.be/cT95EnujKD0...