archiveAdil Behramaj

Lajme

“Historia e Kosovës është e lidhur me emrin e Thaçit”

Këshilltari i presidentit Hashim Thaçi, Adil Behramaj, ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës nga Specialja ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK’së Kadri Veseli, shkruan Gazeta Metro. Behramaj e ka quajtur Thaçin si kryeministrin më të suksesshëm të Kosovës dhe tha se historia e Kosovës është e lidhur direkt...