archiveAdem Haliti

Sporti

Arsim Plepolli dhe Liridon Balaj, të hënën vijnë në “90plus”

Të hënën në emisionin “90plus” të autorit Adem Haliti, mysafirët e radhës do të jenë jetë trajner dhe analist i futbollit, Arsim Plepolli si dhe talenti i njohur i futbollit Liridon Balaj, i cili nga Besa e Pejës ka kaluar në klubin zvicerian FC Aarau, raporton Korrespodenti. Si çdo herë...
Sporti

Të hënën në “90plus” vijnë dy mysafirë shumë të veçantë

Të hënën në emisionin “90plus” të autorit Adem Haliti, mysafirët e radhës janë, Gazmend Haliti, trajneri i përfaqësueses së Kosovës për grupmoshat U15, Xhevdet Llumnica, ish futbollist i Prishtinës, raporton Korrespodenti. Xhevdet Llumnica ishte edhe pjesë e Lojës së Yjeve, në të cilën luajtën futbollistët aktiv dhe veteranë më të...
Sporti

Rafet Prekazi e Mirlind Daku mysafirët e radhës në emisionin ’90 Plus’

Të hënën në emisionin “90 Plus” të autorit Adem Haliti, mysafirët e radhës janë futbollisti i Osijekut, Mirlind Daku dhe përzgjedhësi i Kosovës U-21, Rafet Prekazi, përcjell zeri.info Autori i "90plus", Adem Haliti Tema kryesore e diskutimit do të jetë përfaqësuesja U-21 dhe ajo A e Kosovës. Emisionin “90 Plus”...
Sporti

Genc Nuza dhe Fatlum Berisha vijnë të hënën në ’90 Plus’

Të hënën në emisionin “90 Plus” të autorit Adem Haliti, mysafirët e radhës janë dy gjyqtarët e futbollit kosovar, Genc Nuza dhe Fatlum Berisha, transmeton zeri.info Autori i "90plus", Adem Haliti Si çdo herë në “90 Plus” do të ketë një debat të nxehtë, ku temë kryesore e diskutimit do...
Sporti

Bashkim Hasani e Skyfter Blakaj, vijnë të hënën në ’90 Plus’

Të hënën në emisionin “90 Plus” të autorit Adem Haliti, mysafirët e radhës janë drejtori ekzekutiv i Flamurtarit, Bashkim Hasani dhe komentatori i njohur Skyfter Blakaj. Autori i "90plus", Adem Haliti Si çdo herë në “90 Plus” do të ketë një debat të nxehtë, ku temë kryesore e diskutimit do...
Sporti

Ismet Munishi tregon pse u largua nga klubi gjakovar

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi dhe futbollisti i Vushtrrisë, Labinot Osmani janë të ftuar sot në emisionin “90 Plus” në TV Zëri. Munishi, i cili së fundmi ndau rrugët me Vëllaznimin e Gjakovës, deri në fund të këtij edicioni është i papunë. Fillimisht, Munishi thotë se te Vëllaznimi ka...
1 2 3
Page 2 of 3