Sporti

Xherdan Shaqiri kapet “mat” në Ibiza, organizon festë të çmendur me shumë femra

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, është kapur “mat” nga paparacët në Ibiza në një jaht me tri femra seksi dhe disa miq.Mesfushori i Liverpoolit vendosi të relaksohet në një festë, të cilën e ka shijuar në maksimum, me shumë femra shkruan “Zeri”.

Në një moment, Shaqiri shihet i rrethuar nga tri femra seksi, të cilat ishin të veshura me rroba banje provokuese, të cilat nuk i lanë shumë vend imagjinatës.

Shaqiri u filmua duke bërë lëvizje provokuese me njëren prej femrave, derisa shokët e tij e kishin edhe më të vështirë për t’u përmbajtur.

Ata janë parë gjithashtu duke konsumuar shampanjë të shtrenjtë në jaht dhe nuk ka dyshim se ky ishte një aheng i “çmendur” dhe me femra të bukura.Për më shumë, shikoni fotografitë e mëposhtme.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?