Sporti

Vedat Muriqi, luani i pandalshëm shënon edhe golin e dytë

Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas

Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq.

Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia.

Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku, raporton Gazeta Express.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?