Sporti

Trajneri i skuadrës së njohur angleze pozitiv me Covid-19

Trajneri i skuadrës angleze, Middlesbrough, ka rezultuar pozitiv në testet për koronavirus.

Neil Warnock tani është izolim dhe pritet të mungojë në ndeshjen kundër Bournemouth, shkruan Sinjali Sportiv.


71 vjeçari po besohet se është anëtari i vetëm i klubit që ka rezultuar pozitiv për koronavirus.

Pjesa tjetër e skuadrës ka vazhduar stërvitjet normalisht.t