Sporti

Tjetër gabim katastrofë në mbrojtjen e Liverpooli, Arsenali në epërsi

Arsenali e ka përmbysur Liverpoolin dhe ka kaluar në epërsi 2:1 në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Emirates Stadium.

Reiss Nelson shënoi për 2:1 për Arsenalin në minutën e 44-të, raporton Gazeta Express.

Ai e shfrytëzoi një gabim tjetër në mbrojtjen e Liverpoolit, kësaj radhe nga portieri Alisson Becker.

SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?