Sporti

Tifozët e holandezë të pajisur me shkopinj dhe gurë përplasen me policinë shqiptare

Policia shqiptare është përplasur në disa raste me tifozët e ekipit holandez Feyenoord.

Rreth 200 tifozë të pajisur me shkopinj dhe gurë janë përplasur me policinë, ku ka mbetur një polic i lënduar me mjete të forta.

Deri tani policia ka ndaluar tetë tifozë, njofton Top-Channel, përcjell Klankosova.tv.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?