E hënë, 25 Maj, 2020
Sporti

Super talenti i Realit shënon dy gola në shtatë minutat e parë

Real Madrid është duke e shkatërruar Galatasaray me rezultat 3-0, shkruan Periskopi.Të dy golat e parë për “Mbretërit” i realizoi talenti Rodrygo.

Talenti madrilen realizoi në minutat 4 dhe 7 për avantazhin e skuadrës së tij.

Më poshtë i gjeni golat e shënuar: /Periskopi/

LEXO EDHE:
Skuadra franceze futet në garë për Vedat Muriqin