Sporti

Super gol i Ronaldos në ndeshjen Juventus – Bologna

Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Bolognas në ndeshjen e javës së 8-të të Serie A.

Portugezi në minutën e 20-të e ka shfrytëzuar një gabim të mbrojtjes mysafire dhe ka shënuar për epërsinë 1:0 të kampionit aktual.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?