Sporti

Sonte meçi i jashtëzakonshëm në kategorinë e rëndë në boks

Sonte gjatë orëve të mbrëmjes do ta kemi meçin e madh në boks ndërmjet Chisora dhe Parker.

Kështu, ata para meçit kanë kryer peshimet zyrtare, ku pritet të jetë një luftë e madhe

Dueli sipas kohës tonë lokale, pritet të fillojë sonte në ora 19:00.

Ky meç i takon peshave të rënda në boks.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?