Sporti

Shaqiri me super asistim, Liverpooli shënon edhe golin e 3’të kundër Barçës

Janë shënuar edhe goli i dytë dhe i tretë në takimin Liverpool – Barcelona.

Golin e dytë, por edhe të të tretin në këtë takim e ka shënuar, Liverpool, me anë të mesfushorit – Wijnaldum.

Wijnaldum ka realizuar golat në minutat e 56’të dhe 57′ të sfidës – pas super asistimit të Trent Alexander Arnold, dhe Xherdan Shaqirit.

Goli i parë

Goli i dytë


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?