Sporti

Rrahja e tifozëve “Skifterave dhe Intelektualëve”, reagon Qeqa: Veriun e keni afër

Gjatë ditës së sotme ka patur një përplasjeve në mes dy tifozërive rivale në “Fadil Vokrri”.

Intelektualët dhe Skifterat u përleshen në mes vete në fund të pjesës së parë, në ndeshjen ku Gjilani fitoi me rezultat 0-2.

Për këtë ka reaguar gazetarja e sportit, Qendresa Krelani.

Ajo ua ka kujtuar të dy tifozërive se stadiumi nuk është për të treguar burrni, pasi këtë mund ta bëjnë në veri të Kosovës.

Ky është reagimi i saj:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?