Sporti

Ronaldinho rrahet nga disa të burgosur në burg

Legjenda e futbollit, Ronaldinho është rrahur nga disa vrasës e hajdut në burgun ku po qëndron.

Sipas ‘Daily Star’, persona që e kanë rrahur janë Edgar Ramirez dhe Yoni David.

Ronaldinho u kap në kufi të Paraguajit me pasaporta falso bashkë me vëllain e tij.

Ai pritet të qëndroj 6 muaj në burg dhe pastaj të lirohet.


SHIKO VIDEON