Sporti

Rikthehet Adem Haliti, nga e premtja me debate të nxehta sportive në Radio PAPER

Prezantuesi i njohuri sportit Adem Haliti është rikthyer me emisionet sportive dhe debatet e nxehta, në Radio PAPER në frekuencat 91.1 FM.

Siç merr vesh Korospodenti , emri emisionit do të jetë “91plus”.

Moderatori i njohur njihet për debate sportive dhe tema të pa trajtuara në vend duke mbledhur krejt yjet e sportit shqiptar.

Emisioni do të transmetohet çdo të premte prej orës 18:00.

Haliti, pas njoftimit në profilin e tij në facebook, ka marrë edhe shumë urime nga miqtë dhe kolegët e tij.

Kujtojmë se Haliti është jashtë ekranit për rreth dy vite, ku emisioni i tij “90 Plus” ishte një nga emisionet më të shikuara sportive në vend. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje