Sporti

Richarlison ia “terrav” Serbisë – Brazili e thellon epërsinë

Brazili ka dyfishuar epërsinë ndaj Brazilit.

Ka qenë futbollisti i njëjtë që shënoi edhe golin e parë Richarlison që ka shënuar një tjetër supergol.

Ylli brazilian shënoi në minutën e 74-të për rezultatin 2:0 dhe tashmë brazilianët do të paraqesin shou kundër serbeve.