Sporti

Pas sezonit fantastik me Teuten, Florent Avdyli vërshohet nga ofertat

Mesfushori i Teutës së Shqipërisë, Florent Avdyli ka pasur sezonin më të mirë të karrierës së tij.

Ai ka luajtur në 90% të ndeshjeve me skuadrën e Teutës, ku shënoi disa gola dhe dhuroi shumë asiste për bashklojtarët e tij.

Florent Avdyli , enda pa përfunduar sezoni i rregullt është vërshuar nga ofertat e shumta në Kosovë dhe Shqipëri

Sic merr vesh redaksia jonë ai ka marr oferta edhe jashtë kufijëve shqiptar.

Mbetet të shihet se ku do të luaj mesfushori fantastik nga Kosova në sezonin e ri.


SHIKO VIDEON