Sporti

Pas pak fillon dueli Joshua – Ruiz JR, këtu mund ta shikoni LIVE

Kampioni i WBA, IBF, IBO dhe WBO, Anthony Joshua, do të zbres sonte në ring për duelin e tij të radhës.

Në ‘Madison Square Garden’ të Nju Jorkut, AJ do të ketë përballë boksierin nga Meksika, Andy Ruiz JR.

Joshua do të tentojë t’i mbroj titujt e tij dhe të vazhdojë rekordin e tij pa humbje dhe pa barazim, shkruan lajmi.net.

Sigurisht, favoriti, për këtë duel është britaniku Joshua, i cili pritet të shënojë fitore edhe sonte.

Këtë duel mund ta shikoni në televizion publik të Kosovës (RTK)

Për ta parë ONLINE, Klikoni KETU

Duelin mund ta shikoni edhe në linqet e më poshtme:

LINKU 1

LINKU 2


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19