Sporti

Pamje që do t’ju shkrijnë së qeshuri: Ja simulimi Kolollit që ju ka ikur në TV

Sot me ndeshjen ndaj Anglisë, u mbyll cikli i rregullt kualifikues për Euro 2020, përcjell gazetasport.com.

Kosova u mposht thellë në “Fadil Vokrri”, 0:4 nga ‘Tre Luanët’.

Golat u shënuan Winks, Kane, Rashford dhe Mount.

Por padyshim që ju ka ikur ky simulim komik nga ana e mbrojtësit të Kosovës, Benjamin Kololli.

LEXO EDHE:
E paparë: Shikoni si tifozët anglezë me plisa në mbi kokë kërcejnë “SHOTËN”

As humbja 4-0 nuk e ndalë festën e dardanëve


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19